Star Citizen netrukus taps geriausiu visų laikų MMO?

Star Citizen – žaidimas, kuriam kurti viso pasaulio žaidėjai suaukojo daugiau nei 140 milijonų JAV dolerių, artėja link didžiausio visų laikų atnaujinimo. Jau rugsėjo 4 dieną šis milžiniškas projektas turėtų parodyti tikrąjį savo veidą!

Trumpai apie Star Citizen

Tai pirmojo asmens MMO kosminis simuliatorius, kuriame kovos vyksta ne tik kosmose, bet ir ant žemės. Tai visas pasaulis su sava ekonomika, savais dėsniais bei įstatymais. Čia valdysite milžiniškus kosminius laivus, kuriais skraidysite vieni ar su draugais, leisitės ant planetų paviršiaus, tyrinėsite arba, jei traukia prie nuotykių – galėsite piratauti!

Žaidimas sukurtas StarEngine varikliuko (modifikuoto Lumberyard) pagrindu. Čia nėra krovimo (loading) langų, žaidimas yra vientisas ir nenutrūkstamas. Šiuo metu projektas yra atviroje alfa stadijoje. Jei norite žaidimą išbandyti, rekomenduojame aplankyti http://www.starcitizen.lt svetainę, čia žaidimą įsigysite gerokai pigiau nei kitur.

Laukiamiausia Star Citizen dalis yra vieno žaidėjo kampanija „Squadron 42“, kuri yra lyg žaidimo Wing Commander dvasinis įpėdinis. Tai neįtikėtinai brangus ir ambicingas projektas, kuriam savo balsus bei asmenybes, naudojant motion capture technologiją, paskolino tokie pasaulinio garso aktoriai kaip Gary Oldman (5th Element, Batman Trilogy), Gillian Anderson (The X-files), John Rhys-Davies (Indiana Jones,), Mark Hamil (Star Wars), Liam Cunninham (Game of Thrones) bei Andy Serkis (Lord of The Rings, Star Wars: The Force Awakens).

Plačiau į aktorių sąrašą galite pasižiūrėti IMDB puslapyje paspaudę čia.

„Squadron 42“ pasirodys kažkur tarp 2017 pabaigos bei 2018 pirmosios pusės.

Gamescom 2017 detalės

Jau kitą savaitę, rugpjūčio 25 dieną, nepraleiskite tiesioginės Star Citizen transliacijos šiuo adresu:
https://www.twitch.tv/starcitizen ( 22:00 Vilniaus laiku) – tai bus jau penktasis Star Citizen pasirodymas „Gamescom“ parodoje, kurios metu žaidimo idėjinis lyderis Chris Roberts papasakos apie šiais metais nuveiktus darbus, o taip pat parodys dar nematytų žaidimo vaizdų! Norėdami apie renginį sužinoti plačiau spauskite čia.

Straipsnio rėmėjas Star Citizen Lietuva http://www.starcitizen.lt
Čia įsigykite Star Citizen žaidimą 40% pigiau!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s