Laukiamiausi 2017 metų žaidimai! TOP 10!

Į sąrašą surinkome geriausius 🙂 Prašom, puikus lietuviškas filmukas jūsų akims:

Tekstą rašė ir skaitė Rokas, montavo – Gvidas Mikutis.

Dėl kažkokios priežasties video neveikia? Viską galite perskaityti čia:

Sveiki, čia trumpai apvželgsiu laukiamiausius 2017-ųjų metų žaidimus.

Pirmasis sąraše atsidūrė For Honor.

Jei artimos kovos šaltaisiais ginklais yra jūsų arkliukas, tuomet For Honor turėtų tapti puikiausia šių metų dovana. Riteriai, samurajai ir vikingai kausis žvėriškose dvikovose – žeme ridinėsis liūdnų minčių kupinos nukirstos galvos, o iš atsivėrusių žaizdų kliuksės raudonas… lyg komunizmas kraujas. Kovų mechanika, kiek matome dabar, praktiškai nepriekaištinga – kiekvienas stiprus smūgis ar paskutinės sekundės blokas turi reikšmės kovos baigčiai. Žaidimas pasirodys vasario 16 dieną ir krauju aptaškys Playstation 4, Xbox One ir personalinių kompiuterių savininkus.

Horizon Zero Dawn

Liūdna žinia neturintiems Playstation 4 – šis išskirtinai Sony konsolei skirtas atviro pasaulio žaidimas tikrai pabandys užimti tas pozicijas kurias iki šiol sėkmingai laiko Witcher Wild Hunt bei jau ilgus metus karaliaujantis Skyrim. Unikalūs robotai-gyvūnai valdo šį postapokaliptinį pasaulį, o tarp jų šmižinėja ir dinozaurus primenančių būtybių, kurios tikrai pamėgins jums nukąsti galvą ar… apšaudys iš raketų. Taip, šie gyvuliukai ne iš kelmo spirti ir prie kelmo jų irgi nesuspardysi. Prireiks tikrai galingo lanko bei USB raktą primenančio pagalio, kurį įsmeigus į didesnio padaro… emm.. skylę galėsite pastarąjį trumpam užvaldyti. Žaidimas išskirtinai PS4 vartotojus nudžiugins vasario 28 dieną.

Resident Evil 7: Biohazard

Na ką, Capcom padarė kai ką nuostabaus – iš naujo išrado dviratį. Sakydamas dviratį žinoma turiu omenyje Resident Evil gameplay ir stilių. Dabar žaisite pirmu asmeniu ir negalėsite kautis. Skamba kaip visai naujas žaidimas, tiesa? Išleista demo versija buvo vienas baisiausių dalykų ką teko žaisti 2016-aisiais, todėl galime tik įsivaizduoti kokį siaubą patirsime įveikinėdami pilną žaidimą. Be to Playstation VR šeimininkai jau dabar gali užsisakyti pampersus, nes Biohazard pilnai palaikys virtualią realybę. Personalinių kompiuterių, Playstation 4 bei Xbox one savininkai privaryti kelnes iš siaubo galės nuo sausio 24 dienos.

Mass Effect Andromeda

Naujausioje Mass Effect dalyje ateiviais būsime mes, nes teks kolonizuoti gretimą, kiek didesnę už mūsiškę Andromedos galaktiką, kuri realybėje atrodo va taip. Bam! Šitas žvaigždžių telkinys ir taps mūsų naujaisiais namais, čia sutiksime ir priešus ne ką menkesnius nei galingieji Reaperiai, sutiksime naujas ateivių rūšis ir tyrinėsime planetas. Žaidimas sufokusuotas ties atviro pasaulio koncepcija, todėl kiekviena planeta tikrai suteiks vietos tyrinėjimams, pokalbiams bei artefaktų paieškai. Leistis į nuotykius galėsime nuo kovo mėnesio, jei žaidimas eilinį kartą nebus atidėtas. Galės žaisti abiejų naujos kartos konsolių bei personalinių kompiuterių savininkai.

Outlast 2

Pirmojo Outlast dalis pašiurpino kaip reikiant, todėl nenuostabu, kad sulauksime tęsinio. Įsikūnysime į Bleiko Langermano, laisvai samdomo fotografo rolę, kuris leisis tirti šiurpios nėščios moters žmogžudystės į izoliuotą kaimelį Arizonoje. Na, kas gi gali nutikti negero?
Šiurpybės ir baisybės mūsų laukia antroje 2017 metų pusėje, o mėgautis jomis galės Playstation4, Xbox One ir personalinių kompiuterių naudotojai.

Vampyr

Įsikūnysime į kraujačiulpį vampyrą besiblaškantį po tamsų kaip šikna 1918 metų naktinį Londoną. Čia ieškosime aukų, kurias rinksimės pagal kraujo grynumą. Pavyzdžiui šiurpus nusikaltėlis galės turėti patį prasčiausią kraują mieste, o nuolankus dviejų vaikų vienišas tėvas galbūt pasižymės pačiu nuostabiausiu ir tyriausiu krauju. Čia ir iškils moralinės dvejonės, sunkūs sprendimai ir ateitį nulemsiantys pasirinkimai. Jums niekada nebus taip sunku apsispręsti – čiulpti ar nečiulpti.
Jei užmušime pernelyg daug liaudies rajone – gali kilti chaosas, kuris tikrai bus ne į naudą, todėl aukas teks rinktis dar atsakingiau. Kūrėjai sako, kad kiekviena atimta gyvybė sukels drugio efektą ir paveiks viską kas mūsų auką sups.
Abiejų naujos kartos konsolių savininkai ir personalinių kompiuterių riteriai tikriausiai galės krauju maitintis jau antroje metų pusėje.

Last of Us 2

Dar vienas šedevras skirtas vien tik Playstation4 savininkams. Taigi, neseniai pristatyta antroji Last of Us dalis nukels mus penkerius metus į ateitį nuo originalaus žaidimo baigties. Nenorėdamas išspoilinti pirmosios dalies dar nežaidusiems, apie scenarijų deja daug nepasakosiu, tiesiog pridursiu, kad tai yra vienas labiausiai įtraukiančių žaidimų, kurio scenarijus bei įtampa tikrai nepaliks abejingų. Jei negalite pažaisti, bent pažiūrėkite kaip žaidžia kiti.

Star Citizen

Žaidimas Kickstarter platformoje surinko beveik 100 milijonų dolerių, todėl akivaizdu, kad tai yra vienas laukiamiausių 2017 metų projektų. Čia rasime solo, co-op, pirmojo asmens šaudyklės, atviro pasaulio bei kosmoso tyrinėjimo elementų. Jūsų lauks susišaudymai planetose bei kosminėje erdvėje, artefaktų paieškos bei bičas panašus į Gary Oldmaną. Žaidimas kol kas skirtas tik personalinių kompiuterių savininkams, bet kūrėjai atsižvelgs į išleisto žaidimo populiarumą ir kol kas durų konsolėms neuždaro. Tikėkimės, kad tai nebus dar vienas No Man’s Sky.

Death Stranding

Tai pirmasis žaidimų genijaus Hideo Kojima darbas palikus Konami studiją. Kol kas žaidimo scenarijus yra labai neaiškus, bet intriguojantis. Mažiukai laidais su suaugusiais sujungti vaikučiai, visur į krantą išmesti banginiai, krabai, delfinai… tiesą sakant, jei nežinojote Death Stranding būtent ir reiškia bangininių šeimos atstovų išmetimą į krantą. Pristatomuose treileriuose vaidina Mads Mikkelsen, puikiai žinomas kaip Hanibalas bei Norman Reedus – Vaikščiojančių numirėlių žvaigždė. Dabar liūdna dalis – žaidimas bus prieinamas tik playstation 4 savininkams. Taip atrodo, kad sekantys metai tikrai bus Sony metai. Juk be Horizon Zero Dawn, Last of us, Death stranding,vien šiai konsolei pasirodys tokie žaidimai kaip Days Gone, Detroit: Become Human, God of War bei Uncharted: The Lost Legacy.

Red Dead Redemption 2

Paskubėsiu nuraminti, kad žaidimas bus prieinamas abiejų naujos kartos konsolių savininkams, o kiek vėliau ir personalinių kompiuterių valdovų rasei. Pirmoji dalis sutraukė beveik 13 milijonų žaidėjų todėl galima drąsiai sakyti, jog antroji Red Dead Redemption dalis yra vienas laukiamiausiu 2017 metų žaidimų. Internautai greitai padarė išvadą, kad matysime ne tęsinį, bet priešistorę. Kodėl? Dėl to, kad treileryje matomos didžiulės bizonų bandos jau nebeegzistavo pirmosios dalies laikotarpiu. GTA kūrėjai Rockstar sako, kad prerijas savo ištikimu arkliu raižyti galėsime jau šį ridenį.
Šiam kartui tiek, ačiū kad žiūrėjote ir gerų jums metų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s