Steam pagaliau leidžia ištrinti žaidimus!

Nuo neatmenamų laikų Steam žaidimus galėjote ištrinti iš kietojo disko, bet ištrinti iš Bibliotekos – niekada. Kad ir kaip gailėjotės kažką nusipirkę, ar išvis išbandę, tokios galimybės nebuvo ir nevykusio žaidimo pavadinimas amžiams badė jums akis. Bet dabar, po daugybės metų, po tokios daugybės tūkstantmečių (taip atrodo) pagaliau atsirado galimybė ištrinti žaidimą AMŽIAMS.

Pavyzdžiui pas mane kabo visokie Chivalry Beta ir kiti šūdai, kurių niekada per amžius nenaudosiu, o dėl kai kurių man išvis gėda (pavyzdžiui esu žaidęs kažkokį tragiškai prastą nemokamą žaidimą, kad gaučiau aukštesnį Steam levelį. Prisipažįstu, buvau girtas, neturėjau ką veikti…). Be to jau metus akis bado nemokamas kortų žaidimas Nightbanes, kurį turėjau įsirašyti dar dirbdamas Žaidimų Balse (beje ačiū jiems – ten parašęs 180 straipsnių puikiai išsitreniravau ne tik anglų bet ir rusų kalbas) tam, kad parašyčiau pastarojo recenziją (galite rasti paspaudę čia). Taigi, prasivalykite šiukšles, bet būkit atsargūs – jei pirkot žaidimų rinkinius, jie ir lieka rinkiniais – trumpai tariant, norint atsikratyti vieno, teks atsikratyti visų. Žodžiu, funkciją naudokit atsakingai, rekomenduotina blaivūs.

Ištrinti "Nėštumą?"

Ištrinti “Nėštumą?“

UPDATE:

INSTRUKCIJA KAIP IŠTRINTI ŽAIDIMĄ IŠ STEAM

Žaidimą galima ištrinti prisijungus Steam svetainėje (ne programėlėje). Viršuje ieškokite SUPPORT mygtuko, tada spauskite “Games, Software, etc.“, pasirinkite žaidimą ir rinkitės “remove“. Jei žaidimo nėra, tiesiog įveskite į ten pat esantį paieškos laukelį tikslų pavadinimą ir jis atsiras. Tik žiūrėkite ką trinate. Va pvz norėjau ištrinti Chivalry Beta Test, tai man užžymėjo ne tik beta bet ir pilną žaidimą tuo pačiu.

2 mintys apie “Steam pagaliau leidžia ištrinti žaidimus!

  1. Aciu labai didelis sitam autoriui, nes tikrai labai padejo!!!! Taip keli sudini zaidimai bade akis vos tik prisijungus prie savo paskyros. Dar karta didelis ACIU tau :)))))

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s